Wyszukiwanie:

Logowanie:

Realizatorzy:

6.11. 2014 r. Spotkanie autorskie M. Ulatowskiej i J. Skowrońskiego

W listopadowe popołudnie na zaproszenie klubów DKK przy Filii nr 9 i Filii nr 3 przyjechała  do naszej biblioteki  p. M. Ulatowska, autorka wielce lubianych i poczytnych książek.  Spotkaniu towarzyszyła pewna tajemnica, która wyjaśniła się nieco później. Otóż  p. Marii towarzyszył  współtwórca najnowszej wspólnej książki  pt.„Autorka” p. Jacek Skowroński. Tajemnicę zdradziliśmy  w trakcie imprezy wywołując niemałą konsternację.

Zaproszeni goście opowiadali o początkach kariery pisarskiej, inspiracjach z których rodziły się kolejne powieści oraz planach na następne książki. Zdradzili również, dlaczego zdecydowali się na pisanie w duecie oraz odejście, w przypadku p. Marii, od powieści typowo obyczajowej na rzecz wątków sensacyjnych i kryminalnych. Słuchaczom przedstawiono dwie wersje  powstania pierwszej wspólnej powieści duetu M. Ulatowska- J. Skowroński. Do nich należał wybór, która wersja jest bardziej wiarygodna. Po spotkaniu uczestnicy spotkania mieli okazję otrzymać od naszych gości autografy. Imprezie towarzyszyła wystawka książek obojga autorów.

6.11 Spotkanie autorskie M. Ulatowska i J. Skowroński_16.11 Spotkanie autorskie M. Ulatowska i J. Skowroński_26.11 Spotkanie autorskie M. Ulatowska i J. Skowroński_36.11 Spotkanie autorskie M. Ulatowska i J. Skowroński_4

Statystyki działalności

Wykaz zakupionych ksiażek

Jak założyć lub dołączyć?

KONTAKT

Kinga Siekierska

Koordynator wojewódzki DKK
Działu Metodyki Analiz i Szkoleń
WBP im. Marsz. J. Piłsudskiego w Łodzi

tel. 42 663 03 53

2011 WiMBP w Łodzi