Wyszukiwanie:

Logowanie:

Realizatorzy:

Roman Czejarek gościł w Kwiatkowicach

Na zaproszenie działającego przy Gminnej Bibliotece Publicznej w Wodzieradach z siedzibą w Kwiatkowicach Dyskusyjnego Klubu Książki przyjechał Roman Czejarek - znany dziennikarz, radiowiec, podróżnik, autor takich książek, jak:" Kochane Lato z Radiem", "Polska według Czejarka", "Sekrety Pomorza Zachodniego".

Spotkanie rozpoczęło się od opowieści o pracy  dziennikarza. Nasz gość przedstawił kulisy pracy w radiu, wspominał zabawne historie z tras koncertowych "Lata z Radiem", przytaczał ciekawostki i anegdoty. Następnie podzielił się z nami wspomnieniami z podróży do miejsc "trudnych" i niezwykłych. Usłyszeliśmy o pobycie w  Laosie, Afganistanie, Tajlandii, na Kubie. Szczególne wrażenie zrobiła na nas relacja z udziału w wyprawie do Kanionu Colca w Peru z grupą Jerzego Majcherczyka. Opowieściom towarzyszyła prezentacja fotografii z poszczególnych wypraw.

Spotkanie trwało ponad 3 godziny i nie wiadomo, kiedy ten czas minął, bo tak było ciekawe i wciągające. Pan Roman jest osobą  serdeczną, otwartą, o ujmującej osobowości. Zaczarował wszystkich uczestników, mogliśmy go słuchać, słuchać, słuchać.

Na zakończenie nasz gość podpisywał książki i pozował do pamiątkowych zdjęć.

 

Statystyki działalności

Wykaz zakupionych ksiażek

Jak założyć lub dołączyć?

KONTAKT

Kinga Siekierska

Koordynator wojewódzki DKK
Działu Metodyki Analiz i Szkoleń
WBP im. Marsz. J. Piłsudskiego w Łodzi

tel. 42 663 03 53

2011 WiMBP w Łodzi