Wyszukiwanie:

Logowanie:

Realizatorzy:

Spotkanie autorskie z Magdaleną Majcher

W dniu 28 listopada 2022 r. Dyskusyjny Klub Książki i Biblioteka Publiczna Gminy Witonia gościli wyjątkową osobę – pisarkę, blogerkę i copywriterkę a przede wszystkim  autorkę uwielbianych przez czytelniczki powieści obyczajowych, poruszających tematykę społeczną i historyczną - Magdalenę Majcher.

Czytelnicy byli usatysfakcjonowani autorką, która okazała się szalenie miłą i kontaktową osobą. Pani Magdalena opowiadała o procesie tworzenia powieści, o długiej pracy dokumentalnej (każda z jej książek porusza jakiś problem społeczny), o pomysłach na nową fabułę, o książkach, które napisała i najnowszej powieści „Finalistka” a także o swej miłości do Hiszpanii i piłkarskiej reprezentacji tegoż kraju. Były emocje, dużo pytań oraz kolejka chętnych by kupić książkę i na pamiątkowy autograf.

Sądząc po młodym wieku i dobrym oraz szybkim warsztacie pisarskim autorki, to zapewne nie ostatnie jej u nas spotkanie. Mamy taką nadzieję!

Spotkanie autorskie zostało zrealizowane  we współpracy z Instytutem Książki i Wojewódzką Biblioteką Publiczną im. Marszałka J. Piłsudskiego w Łodzi w ramach programu Dyskusyjne Kluby Książki.

"Dofinansowano ze środków Instytutu Książki pochodzących z dotacji celowej Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego".

W spotkaniu uczestniczyło 20 osób.

Moderatorka DKK: Anna Stolarczyk

Statystyki działalności

Wykaz zakupionych ksiażek

Jak założyć lub dołączyć?

KONTAKT

Koordynatorkami wojewódzkimi DKK są:
Danuta Wachulak i Dorota Jankowska
(Dział Metodyki, Analiz i Szkoleń WBP w Łodzi).

tel. 42 663 03 53
42 63 768 35

adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Deklaracja dostępności

2011 WiMBP w Łodzi