Wyszukiwanie:

Logowanie:

Realizatorzy:

Spotkanie z aktorem i pieśniarzem Lechem Dyblikiem

Lech Dyblik, aktor charakterystyczny i odtwórca wielu ról drugoplanowych był gościem wtorkowego wieczoru – 27.11.2018 r.  w gminie Witonia. Spotkanie w kawiarnianej atmosferze zostało zorganizowane w ramach programu Dyskusyjne Kluby Książki przez Bibliotekę Publiczną Gminy Witonia i w całości sfinansowane przez Instytut Książki.

Artysta śpiewał piękne rosyjskie pieśni, grał na gitarze i opowiadał o życiu prywatnym a także o początkach swojej kariery zawodowej. Z ogromną szczerością opowiadał o swoim nałogu alkoholowym, z którym stoczył niełatwą walkę, aby ocalić siebie i odzyskać to co najważniejsze - miłość, szacunek  i zaufanie najbliższych. Udało mu się pokonać demony. Jest kochającym mężem i ojcem, a także mężczyzną spełnionym zawodowo. "Skutkami ubocznymi" wyjścia z nałogu jest to, że podjął naukę języków obcych oraz gry na gitarze.

Było to cudowne, pełne ciepła i humoru spotkanie, które pozostanie na długo w pamięci i sercach jego uczestników. Pan Lech Dyblik jest bardzo miłym i otwartym człowiekiem. Każdy, kto był na spotkaniu z pewnością się o tym przekonał.  Za możliwość spotkania w sposób szczególny podziękowali aktorowi - Wójt Gminy Witonia  oraz moderator DKK.

 

Statystyki działalności

Wykaz zakupionych ksiażek

Jak założyć lub dołączyć?

KONTAKT

Kinga Siekierska

Koordynator wojewódzki DKK
Działu Metodyki Analiz i Szkoleń
WBP im. Marsz. J. Piłsudskiego w Łodzi

tel. 42 663 03 53

2011 WiMBP w Łodzi