Wyszukiwanie:

Logowanie:

Realizatorzy:

Dyskusyjny Klub Książki przy Bibliotece Publicznej Gminy Witonia gościł Magdalenę Witkiewicz

Ten listopadowy wieczór w Witoni był wyjątkowy, a to za sprawą wyjątkowego Gościa.

Zaproszenie Dyskusyjnego Klubu Książki działającego przy Bibliotece Publicznej Gminy Witonia przyjęła Pani Magdalena Witkiewicz bestsellerowa polska autorka, absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego, Gdańskiego Studium Bankowości oraz Gdańskiej Fundacji Kształcenia Menadżerów i studiów MBA. Z zawodu analityk marketingowy, specjalista od modeli ekonometrycznych, z pasji pisarka. Uwielbiana przez kobiety, od lat wzrusza i motywuje swoje czytelniczki, nie tylko w Polsce, ale również za granicą. Jej książki czytają Wietnamki, Litwinki i Amerykanki. W swych powieściach porusza trudne tematy samotności, poszukiwania sensu życia, dokonywania niełatwych wyborów, miłości. Nazywana specjalistką od szczęśliwych zakończeń, opowiada o poważnych sprawach w lekkim, a czasami nawet w bardzo lekkim stylu. Dla dzieci i dla dorosłych.

Spotkanie przebiegało w bardzo sympatycznej, pełnej śmiechu i ciepła atmosferze. Pani Magdalena urzekła wierne czytelniczki, które przybyły na spotkanie z odległych zakątków gminy, a także powiatów: łęczyckiego i kutnowskiego, swoją radością, optymizmem, dystansem do siebie i swojej twórczości. Swoim żywiołowym opowiadaniem o tym, jakie były początki jej pisarskiej drogi, skąd czerpie pomysły i co ją inspiruje, sprawiła, że zebranym słuchaczkom, trudno było uwierzyć w to, że na zegarze dochodziła już 21. Magdalena Witkiewicz, to osoba bardzo otwarta do ludzi, cały czas uśmiechnięta. Można było odnieść wrażenie, że jest naszą znajomą od dawna, chociaż widzimy ją pierwszy raz w życiu. Wspaniała optymistyczna kobieta, której książki pozytywnie i terapeutycznie wpływają na miłośników jej pisarstwa. Ten miły wieczór zakończyło wpisanie autografów w ulubionych powieściach oraz wiele wspólnych pamiątkowych zdjęć.

Spotkanie autorskie z Magdaleną Witkiewicz, które odbyło się 24.11.2017 r. zrealizowano w ramach projektu Dyskusyjne Kluby Książki, przy dofinansowaniu Instytutu Książki, będącego patronatem projektu DKK.

 

Statystyki działalności

Wykaz zakupionych ksiażek

Jak założyć lub dołączyć?

KONTAKT

Kinga Siekierska

Koordynator wojewódzki DKK
Działu Metodyki Analiz i Szkoleń
WBP im. Marsz. J. Piłsudskiego w Łodzi

tel. 42 663 03 53

2011 WiMBP w Łodzi