Ozorkowskie spotkanie z Małgorzatą Kalicińską

15. maja 2013 r. o godz. 19:00 w ozorkowskiej książnicy odbyło się spotkanie autorskie pani Małgorzaty Kalicińskiej. Licznie przybyłym na spotkanie wielbicielom twórczości autorka „Domu nad rozlewiskiem” opowiadała m. in. o okolicznościach powstania pierwszej powieści, pisaniu „wespół w zespół” z córką – Basią Grabowską, a także dzieciństwie i „Fikołkach na trzepaku”.Spotkanie przebiegało w bardzo miłej atmosferze. Pani Kalicińska chętnie i niezwykle obszernie odpowiadała na zadawane przez prowadzącą pytania, wplatając w swoją wypowiedź wiele ciekawych anegdot, dzięki czemu zupełnie podbiła serca zgromadzonych na sali gości. Nic zatem dziwnego, że po spotkaniu wielu z nich chciało zamienić z pisarką kilka słów i otrzymać dedykację oraz autograf autorki „Domu nad rozlewiskiem”.