J.L. McCann - "ScooBy-Doo!. Skarbnica smakowitych opowieści". - Filia nr 2 Pabianice

W czwartek 29 września odbyło się pierwsze po wakacyjnej przerwie spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla dzieci. Uczestniczyły w nim przedszkolaki z PM nr 12. Tematem spotkania była książka J.L. McCaina – pt. - ScooBy-Doo!. Skarbnica smakowitych opowieści. Bibliotekarka przeczytała dzieciom opowiadanie pt. : „Scooby-Doo! I tajemniczy aquapark”. Jest to historia o tym jak Scooby-Doo! wraz z przyjaciółmi z Tajemniczej Spółki walczyli z wodnymi potworami w aquaparku. Dzieci oglądały również ilustracje tej opowieści. Na koniec spotkania dostały mnóstwo książek z kolorowymi ilustracjami, które z wielkim zainteresowaniem oglądały. W spotkaniu wzięło udział 24 przedszkolaków.