W świątecznej atmosferze

W świątecznej atmosferze i innej scenografii DKK rozmawiał o książce Karoliny Korwin – Piotrowskiej „Bomba. Alfabet polskiego szołbiznesu”. Podczas dyskusji klubowiczki podzieliły się swoimi spostrzeżeniami, że lektura książki od deski do deski jest niemożliwa. Co chwila powtarzają się te same zwroty, argumenty, sformułowania. W połowie książki ma się dość, bo zaczyna się mieć wrażenie, że czyta się w kółko to samo.

Dobrą stroną tej pozycji jest to, że można w niej znaleźć szereg ciekawych informacji o filmie i muzyce. Na wielki plus zasługuje również fakt, że autorka trafnie komentuje prace projektantów, stylistów, blogerów. Polecamy książkę każdemu kto interesuje się życiem celebrytów, a także tym, którzy lubią plotki z „salonów”.

Na zakończenie klubowiczki zasiadły do świątecznej kolacji.