Spotkanie DKK Filia nr 1 Piotrków Tryb.

W dniu 8.11.2021 w spotkaniu Klubu DKK wzięło udział pięć osób. Omawiana książka "Saga czyli filiżanka, której nie ma" C.Harasimowicza wzbudziła dyskusję na temat  historii Polski oraz wplecionych w nią losów bohaterów książki. Uczestniczki szeroko omawiały wspominając tez historie własnych rodzin na tle dziejów Polski. Przypominając sobie iż posiadają zdjęcia lub przedmioty z różnych okresów dziejów, które zarazem są historią ich rodziny. Wzbudziły wspomnienia które były zasłyszane od innych członków rodziny, lub jako dzieci były ich świadkami.  Były bardzo zaskoczone iż we fragmencie książki opisane jest nasze miasto Piotrków. Zarazem zwróciły na ciekawą konstrukcję tych wspomnień.  Spotkanie było bardzo udane wzbudziło żywą dyskusję wśród członków.