Relacja ze spotkania grudniowego "Niechciana" Barbara Kosmowska

Dnia 19 grudnia 2019 po raz ostatni w roku kalendarzowym spotkał się Dyskusyjny Klub Książki. W spotkaniu uczestniczyły 4 osoby. Dyskutowaliśmy nad powieścią Barbary Kosmowskiej "Niechciana"

Powieść bardzo podobała się naszym Klubowiczom. "Niechciana" to, niestety historia jakich wiele w życiu. Nastolatka zachodzi w ciążę, okazuję się, że nie ma wsparcia u swoich rodziców i nie może liczyć na pomoc przyjaciół. Kasia musi sama stawić czoło licznym problemom: ojciec przyszłego dziecka nie przyznaje się do znajomości z dziewczyną, w szkole jest obiektem zainteresowania. Książka przedstawia ważne aspekty życia, zmusza do poznawania siebie i potrzebie podjęcia najtrudniejszej decyzji, która nie pyta, ile masz lat...