Wyszukiwanie:

Logowanie:

Realizatorzy:

Światło nie może zgasnąć

                                               W dniu 30.listopada 2018 r. odbyło się kolejne spotkanie  klubowiczek. Tym razem  dyskusja odbywała  się po przeczytaniu książki  Diane Chamberlain „Światło nie może zgasnąć”.

W/w książka to bardzo przyjemna i miła lektura , czyta się ją bardzo szybko. Dotyczy ona spraw rodziny , przeszłości i tajemnic , które bohaterowie odkrywają na kartach powieści.

Przede wszystkim postać Annie jest jedną wielką niewiadomą ponieważ nie mamy szans poznać  jej osobiście. Z każdej strony obserwujemy fascynacje tą kobietą czy to ze strony jej mężą  – Aleca  czy Paula , który ma obsesję na jej punkcie , nawet Olivia ( żona Paula) z czasem  zaczyna pragnąć  być drugą Annie. To wydaje się dziwne, że jedna osoba miała tak duży wpływ na swoje otoczenie , nie tylko rodzinę , ale również na mieszkańców . Pod koniec książki dowiadujemy się jakie relacje tak naprawdę łączyły Annie i Paula , co też stawia ich oboje  w nieciekawym świetle .Książka od samego początku opiera się na kłamstwie. Kłamie Olivia , Paul ukrywa swoją przeszłość przed żoną , a postać Annie okazuje się być mocno przekoloryzowana.

Książka „Światło nie może zgasnąć” to kolejna książka Diane  Chamberlain a zarazem pierwszy tom trylogii o Kiss River. Autorka prowadzi nas do finału historii drogami, których nie jesteśmy w stanie przewidzieć. Zaskakuje,  szokuje , porywa i na pewno nas nie zawiedzie  przy drugim i następnym tomie.

T. 2- Latarnia z Kiss River , T. 3- Cień matki

Następne spotkanie DKK w grudniu 28.12.2018r. Będziemy omawiać książkę  Jerzego Pilcha  ,”Moje  pierwsze samobójstwo’.

Statystyki działalności

Wykaz zakupionych ksiażek

Jak założyć lub dołączyć?

KONTAKT

Kinga Siekierska

Koordynator wojewódzki DKK
Działu Metodyki Analiz i Szkoleń
WBP im. Marsz. J. Piłsudskiego w Łodzi

tel. 42 663 03 53

2011 WiMBP w Łodzi