Wyszukiwanie:

Logowanie:

Realizatorzy:

"Ponad wszystko" LIX spotkanie DKK Działoszyn

"Ponad wszystko" autorstwa Nicoli Yoon to kolejna powieść omówiona przez nasze Klubowiczki na spotkaniu, które odbyło się 24 kwietnia. To powieść o młodej dziewczynie, która swoje dotychczasowe życie spędziła zamknięta w domu. Mimo swoich ograniczeń spotyka ją wielka i romantyczna miłość. Infantylna opowieść nie spodobała się naszym Klubowiczkom, doświadczenia życiowe spowodowały, że na świat patrzą z pewną ostrożnością i dystansem.

Książka została oceniona jako powieść lekka i przyjemna, która może fascynować młodego czytelnika.

Statystyki działalności

Wykaz zakupionych ksiażek

Jak założyć lub dołączyć?

KONTAKT

Kinga Siekierska

Koordynator wojewódzki DKK
Działu Metodyki Analiz i Szkoleń
WBP im. Marsz. J. Piłsudskiego w Łodzi

tel. 42 663 03 53

2011 WiMBP w Łodzi