"Potem" XXXVII Spotkanie DKK w Działoszynie

W marcu nasz Klub omówił ciekawy thriller psychologiczny pt. "Potem" Rosamundy Lupton. Ogólnie większości Klubowiczkom książka spodobała się od pierwszej strony. Podczas czytania wciągała swoją niezwykłą fabułą przepełnioną emocjami, czasami wzruszała wyciskając łzy a czasami zdumiewała wzbudzając złość.

W książce naszym Paniom podobała się ciekawie przedstawiona relacja między matką a dorastającą córką, a także relacje małżeńskie, wielka miłość oraz poświęcenie się rodzinie i dzieciom "Czysty dom to przejaw zmarnowanego życia". Jedynym mankamentem, który nie podobał się Klubowiczkom była ilość poruszanych wątków przez co książkę należało czytać uważnie z dużym skupieniem by nie przeoczyć małych ale znaczących zdarzeń. Książka godna polecenia!