Relacja DKK z Zespołem Szkół Specjalnych nr 5w Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży – Filii nr 5 z dnia 17.12.2013.

Dnia17 grudnia spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki Zespołem Szkół Specjalnych nr 5

zamknęło cykl spotkań DKK w 2013 roku. Uczestniczyło w nim 8 osób.

Tak jak w przypadku pozostałych klubów omawialiśmy książkę pt.: "Bajki pod choinkę"

Patrycji Zarawskiej. Książka jest zbiorem opowiadań dla dzieci opisująca przygody zwierząt mieszkających w lesie, przygotowujących się do świąt.

Po wysłuchaniu bajki, młodzież otrzymała kolorowanki przedstawiające różne postacie kojarzące się ze Świętami Bożego Narodzenia takie jak: Mikołaj, choinka, renifer i aniołek, które należało pomalować i ozdobić. Następnie prace powieszono przy innych wykonywanych na klubach.

Spotkanie zakończyło się wspólnym zdjęciem i świątecznymi życzeniami.

K.K.