Książki wydawnictwa Nasza Księgarnia

15 czerwca odbyło się trzecie, ostatnie przed wakacjami spotkanie DDK. W  spotkaniu udział wzięło 7 dzieci i dwóch opiekunów. Uczestnicy omawiali książki wydawnictwa Nasza Księgarnia, "GŁUPEK I JA, MATEUSZEK", "JESTEM SUPER - MATEUSZEK", "JEDEN PLUS JEDNA", "SZCZEKAJĄCA SZCZĘKA SASZY", "JULEK CZYLI KARP". Uczestniczki opowiadały co im się podobało, jakie przygody i sytuacje były interesujące i ciekawe. Zachęcały pozostałych do sięgnięcia po daną książkę.

Na spotkanie we wrześniu zostały rozdane książki z DDK Krzysztofa Pączka droga do sławy A.Onichimowskiej. Klubowiczki spotkają się 21 września 2007r.   o godzinie 1200. (Spotkanie jest ustalone na 21 września. Mogą jednak wystąpić zmiany ponieważ będzie to nowy rok szkolny i nie wiemy jak będzie wyglądał plan lekcji).

Justyna Jarmakowska
Opiekun Dyskusyjnego Klubu Książkowego