Wyszukiwanie:

Logowanie:

Realizatorzy:

Towarzyszka Panienka - Monika Jaruzelska

„Towarzyszka Panienka” Monika Jaruzelska

Relacja ze spotkania DKK MBP Łódź-Śródmieście FB nr 8

„Towarzyszka  Panienka” to książka , która bardzo pozytywnie zaskoczyła naszych klubowiczów.  Monika  Jaruzelska opowiedziała w niej swoje dzieciństwo i młodość w formie humorystycznych opowieści i anegdot. Serdecznie  wspomina przyjaciół  i barwnie opisuje podróże po świecie w towarzystwie  ojca Wojciecha Jaruzelskiego.  Poznała w trakcie tych podróży  znanych polityków i ludzi z pierwszych stron gazet, między innymi Fidela Castro ,  Jana Pawła II. O wielkiej polityce i ojcu opowiada z wielką dyplomacją ,a pikantnych szczegółów i skandali z życia ówczesnych elit politycznych nikt tu nie znajdzie. Książka napisana jest piękną polszczyzną  a jej konstrukcja składa się z krótkich rozdziałów. Czyta się ją z przyjemnością .    

O książce Moniki Jaruzelskiej rozmawialiśmy na spotkaniu naszego klubu  28.07.2014 r.

W spotkaniu uczestniczyło 5 osób.

Anna Olborska

Moderator  DKK  MBP Łódź-Śródmieście FB nr 8

Statystyki działalności

Wykaz zakupionych ksiażek

Jak założyć lub dołączyć?

KONTAKT

Kinga Siekierska

Koordynator wojewódzki DKK
Działu Metodyki Analiz i Szkoleń
WBP im. Marsz. J. Piłsudskiego w Łodzi

tel. 42 663 03 53

2011 WiMBP w Łodzi