Wyszukiwanie:

Logowanie:

Realizatorzy:

"Rozdroża" P. W.Younga

„Rozdroża ”  P. W. Younga

Relacja ze spotkania DKK MBP Łódź-Śródmieście FB nr 8

O książce Paula W. Younga „Rozdroża „ rozmawialiśmy na spotkaniu klubu 27 czerwca 2013 roku.

Jest to druga książka  tego autora po  głośnym debiucie „Chata”, która to książka przyniosła jego autorowi  popularność  i rozgłos.  W czasach , gdy religia staje się coraz mniej istotna, a ludzie nadal poszukują  odpowiedzi  na nurtujące  ich pytania o sens istnienia ,ta książka odpowiada na wiele pytań.  Między innymi na pytanie „ Gdzie jest Bóg w świecie tak pełnym niewysłowionego bólu”.

Tak jak w książce „Chata” P. W. Young  w „Rozdrożach” zaprasza nas do podróży w głąb samego siebie , ale przede wszystkim zaprasza nas w podróż , która prowadzi do Boga.

Główny bohater książki  Anthony Stewart to człowiek , który w swoim  egoizmie  zapomina o innych  i dąży  do sukcesu  za cenę wyzbycia się tak zwanych „wyższych wartości”.                 Nagle  wszystko w jego życiu się zmienia  gdy  choroba spowodowana guzem  mózgu pogrąża go w śpiączce.  Podczas  gdy jego ciało  przebywa w szpitalu na OIOMIE,  jego dusza  przenosi się  do   metafizycznej krainy. Tam  dzięki spotkaniu z  duchowymi przewodnikami  ponownie przeżywa swoje życie. Zostaje  odesłany na   Ziemię , jego dusza  ma możliwość  „nawiedzania” innych ludzi, a on  zyskuje dar uzdrowienia jednej wybranej osoby.

W spotkaniu uczestniczyło 6 osób.

Anna Olborska

Moderator  DKK  MBP Łódź-Śródmieście FB nr 8

Statystyki działalności

Wykaz zakupionych ksiażek

Jak założyć lub dołączyć?

KONTAKT

Kinga Siekierska

Koordynator wojewódzki DKK
Działu Metodyki Analiz i Szkoleń
WBP im. Marsz. J. Piłsudskiego w Łodzi

tel. 42 663 03 53

2011 WiMBP w Łodzi