Czatowanie na chłopaka

Książka, którą omawiamy nosi tytuł „Cz@towanie na chłopaka” i została napisana przez Martinę Sahler. Poznajemy w niej Lisanne, która jest szaleńczo zakochana w szkolnym przystojniaku, niedostępnym dla niej Tomie. Tom jest zbyt obcesowy wobec dziewczyn, ale Lisanne zdaje się tego nie dostrzegać. W końcu odważa się napisać do niego, na szkolnym czacie, podając się za „ Małą wróżkę” Ich znajomość powoli się rozwija, aż w końcu postanawiają się spotkać. Podczas spotkania Tom zachowuje się jednoznacznie. Co dalej? Dowiecie się sami.

Książka wzbudza wiele emocji. Począwszy od lekkiego rozbawienia z powodu podekscytowania głównej bohaterki, do złości, rozdrażnienia oraz rozczarowania jej ukochanym. Pokazuje ona jak można zawieść się na ludziach, że nie warto bezgranicznie, ślepo ufać oraz to że czasem wystarczy trochę głębiej spojrzeć, bardziej poszukać, a miłość jest na wyciągnięcie ręki. Lektura tej książki była mile spędzonym czasem. Pozwala oderwać się od rzeczywistości. Jej język jest łatwy w odbiorze, zrozumiały, a czcionka czytelna. Autorka potrafi sprawić że trudno /868się oderwać od jej dzieła oraz zapominamy otoczeniu.