Wyszukiwanie:

Logowanie:

Realizatorzy:

Spotkanie autorskie z Agnieszką Lingas - Łoniewską

We wtorkowe popołudnie 20.06. w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej  w Wieruszowie, sympatycy książek i czytania spotkali się z pisarką Agnieszką Lingas-Łoniewską. Jest to autorka znanych i lubianych książek np.: „Bez przebaczenia”, „Zakład o miłość”, „W szpilkach od Manolo” czy też trylogii „Zakręty losu”, „Szukaj mnie wśród lawendy”. Pisze książki łączące sensację z romansem, bardzo dokładnie analizując środowisko, w jakim osadza swoich bohaterów. Zadebiutowała w 2010r. powieścią  „Bez przebaczenia”.

Z humorem i pasją opowiadała o początkach swojej pracy twórczej, którą najpierw traktowała bardzo hobbistycznie. Poznaliśmy historie powstawania jej niektórych powieści, zdradziła co stanowi inspiracje do ich pisania i skąd czerpie pomysły na postacie głównych bohaterów. Zaprezentowała i omówiła również swoje najnowsze dzieło „Wszystko wina kota”.

Uczestnicy spotkania zadawali pytania, na które bardzo wyczerpująco odpowiadała. Jest osobą bardzo ciepłą, sympatyczną i kontaktową. Po spotkaniu można było zakupić książki pisarki, otrzymać autograf i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

To było wyjątkowe spotkanie z energetyczną osobą, która z pasją potrafi opowiadać o swoich książkach i zachęcić do czytania.

Spotkanie to odbyło się w ramach programu Dyskusyjne Kluby Książki realizowanego przy współpracy z Instytutem Książki.

Irena Kowalczyk

Statystyki działalności

Wykaz zakupionych ksiażek

Jak założyć lub dołączyć?

KONTAKT

Kinga Siekierska

Koordynator wojewódzki DKK
Działu Metodyki Analiz i Szkoleń
WBP im. Marsz. J. Piłsudskiego w Łodzi

tel. 42 663 03 53

2011 WiMBP w Łodzi