Wyszukiwanie:

Logowanie:

Realizatorzy:

Spotkanie z Jędrzejem Pasierskim

Spotkanie z Jędrzejem Pasierskim

IMG 4317

24 listopada w czytelni biblioteki odbyło się spotkanie z Jędrzejem Pasierskim, autorem cyklu powieści kryminalnych. Podczas rozmowy z prowadzącą spotkanie Iwoną Podeszwą gość wieluńskiej książnicy opowiadał m.in. o początkach swojej pracy pisarskiej, jak zrodziła się postać głównej bohaterki cyklu komisarz Niny Warwiłow oraz dlaczego umieścił akcję trzech książek w Beskidzie Niskim. W trakcie rozmowy pojawiły się również wątki związane z warsztatem pisarskim oraz wspomnienia z dzieciństwa, które bohater spotkania spędził w Beskidzie Niskim.

Podczas wydarzenia, którego organizatorem był Dyskusyjny Klub Książki działający przy Miejskiej i Gminnej Bibliotece Publicznej w Wieluniu nie mogło zabraknąć indywidualnych rozmów z miłośnikami twórczości Jędrzeja Pasierskiego.

Spotkanie dofinansowano ze środków Instytutu Książki pochodzących z dotacji celowej Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.


IMG 4321

IMG 4335

IMG 4336

IMG 4342

IMG 4343

IMG 4351

Statystyki działalności

Wykaz zakupionych ksiażek

Jak założyć lub dołączyć?

KONTAKT

Koordynatorkami wojewódzkimi DKK są:
Danuta Wachulak i Dorota Jankowska
(Dział Metodyki, Analiz i Szkoleń WBP w Łodzi).

tel. 42 663 03 53
42 63 768 35

adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Deklaracja dostępności

2011 WiMBP w Łodzi