Barbara Kosmowska w Naramicach

20 maja 2014r. odwiedziła  naszą bibliotekę pani Barbara  Kosmowska autorka książek dla dzieci takich jak: Głodna kotka, Prowincja, Niebieski autobus, Buba, Sezon ogórkowy czy Sezon na Zielone Kasztany.

Spotkanie mogło odbyć się dzięki przynależności  czytelników do Dyskusyjnego Klubu Książki. Pani Barbara okazała się być osobą niezwykle miłą, skromną i otwartą. Tym razem dużą wiedzą i znajomością lektury pt.: "Buba" autorstwa pani Kosmowskiej, wykazali się członkowie  Dyskusyjnego Klubu Książki. Uczniowie byli bardzo dociekliwi i zadawali wiele mądrych i przemyślanych pytań. Na każde z nich padła wyczerpująca odpowiedź. Dzięki pani Kindze Siekierskiej oprócz klubowiczów skorzystało jeszcze wiele więcej osób , bo aż 71. Bardzo, bardzo dziękujemy.

Barbara Kosmowska w NaramicachBarbara Kosmowska w naramicachBarbara Kosmowska w NaramicachBarbara Kosmowska w NaramicachBarbara Kosmowska w naramicach