Spotkanie autorskie z Barbarą Kosmowską

Dnia 3 kwietnia 2019 w Filii nr 53 przy ul. Jurczyńskiego odbyło się spotkanie autorskie z Barbarą Kosmowską. W spotkaniu uczestniczyły 52 osoby. Pani Basia jest autorem książek dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Napisała m in.: "Pozłacaną rybkę", "Buba", "Sezon na zielone kasztany", "Puszka", "Niechciana", "Gobelin", "Teren prywatny", "Ukrainka". Autorka okazała się bardzo sympatyczną i ciepłą osobą. Odpowiadała na mnóstwo pytań zadawanych przez uczestników. Pytania dotyczyły: ulubionej książki, hobby, twórczości, ulubionych autorów polskich i obcych, życia prywatnego. Zdradziła kilka sekretów, że w wolnym czasie chodzi na grzyby, nie lubi się nudzić, dużo podróżuje, uwielbia wypoczywać w swoim domu na wsi. Spotkanie należało do bardzo udanych, uczniowie byli bardzo zachwyceni pisarką.