Niezapomniane spotkanie autorskie z Szymonem Hołownią w Filii nr 1 MBP w Sieradzu w dniu 7.10.2013r.

7 października br. Filia nr 1 MBP mogła gościć niezwykłego gościa, znanego dziennikarza i publicystę - Szymona Hołownię. Podczas spotkania z dziennikarzami redaktor mówił o pracy w telewizji, o kondycji współczesnych mediów oraz swojej działalności charytatywnej. Z kolei zgromadzeni w auli sympatycy dziennikarza zadawali nurtujące ich pytania dotyczące wiary, obyczajowości kościelnej oraz chrześcijaństwa na świecie. Hołownia chętnie opowiadał z także o swojej najnowszej książce oraz o Fundacji Kasisi wspierającej Dom Dziecka w Zambii.  Autor nie zawiódł swoich czytelników, którzy już po spotkaniu pytali, kiedy znów odwiedzi Sieradz. Można było w tym dniu nabyć książkę z dużym rabatem i nie bagatela autografem autora.

Organizatorami spotkania byli: Filia Nr 1 MBP i Biblioteka WSHE w Sieradzu, Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich Oddział w Sieradzu oraz Uczelnia. Spotkanie zostało sfinansowane ze środków UM Sieradza oraz w ramach Programu DKK.

Wszystkich chętnych, którzy chcą wesprzeć Pana Szymona w działalności charytatywnej zapraszamy na stronę www.fundacjakasisi.pl/