"Bajkowe lulanki" Agnieszki Tyszki

Na spotkaniu DKK dla dzieci, które odbyło się w Filii 4, 18.09.2014 roku gościliśmy szesnastoosobową grupę przedszkolaków z PM nr 15. Omawialiśmy książkę "Bajkowe lulanki" Agnieszki Tyszki . Wybrana pozycja, to nastrojowe bajki na dobranoc, napisane z myślą o tych wszystkich dzieciach, które lubią słuchać niezwykłych opowieści. Sympatyczni bohaterowie: Wróżka Lukrecja, Błękitny Motylek czy Odważna Biedronka zabiorą dzieci w magiczną podróż po bajkowym lesie...

Wyobraźnię malucha rozwiną, zarówno przyjazne dziecku teksty autorki, jak i pełne bajkowego klimatu ilustracje Ewy Poklewskiej - Koziełło.

No i najważniejsze - książka bardzo podoba się mojej córeczce, przypadła również do gustu jej koleżankom i kolegom z przedszkola . "Bajkowych lulanek" można słuchać rownież na płycie CD, dołączonej do książki.

Zachęcam do przeczytania omawianej pozycji.

Justyna Jarmakowska
Opiekun DKK dla dzieci.