Zakończenie roku DKK - Filia 1 MBP w Sieradzu

W dniu 15 czerwca 2016 r. w Filii nr 1 MBP odbyło się zakończenie roku szkolnego 2015/2016 dla klubowiczów, którzy brali udział w dyskusjach o literaturze w Dyskusyjnym Klubie Książki oraz w wykładach i warsztatach. Dyrektor Biblioteki Miejskiej - Zbigniew Łuczak uroczyście wręczył uczestnikom dyplomy wraz z drobnymi upominkami. Po części oficjalnej przy stole został podsumowany obfity w wydarzenia ubiegły rok. Pojawiły się też propozycje działań na przyszłość. Jak przystało na miłośników książki, każdy z uczestników polecił swoją ulubią lekturę wartą przeczytania w przerwie wakacyjnej. Dziękujemy Pracownikom Promocji Urzędu Miasta, którzy wsparli nas kubeczkami i długopisami dla Klubowiczów.