Wyszukiwanie:

Logowanie:

Realizatorzy:

Relacja ze spotkania DKK

W dniu 13 maja 2009r. odbyło się kolejne spotkanie DKK.W spotkaniu wzięło udział 9 os. Tym razem omawiana była książka Zofii Kucówny Zatrzymać czas. Wg czytelniczki ... raz na jakiś czas pojawiają się książki, które nie tylko są bestsellerami, ale i zagnieżdżają się w sercach czytelników. Zatrzymać czas jest właśnie taką książką. Piękny, zwięzły styl, i życiowa mądrość. Autorce udało się nie tylko "zatrzymać czas", ale i podarować go czytelnikom, dała im serce, a oni oddali jej swoje z naddatkiem.

Ewa Andrzejewska
Moderator DKK przy MBP w Żychlinie

Relacja ze spotkania DKK

15 kwietnia 2009r. roku odbyło się kolejne  spotkanie DKK, uczestniczyło w nim dziewięć osób. Omawialiśmy książkę Patricka Suskinda "Pachnidło". Czytelnicy okreslili książkę jako mroczną powieść z mrocznym  Według czytelniczek  mimo że, "Pachnidło"  czyta się   "jednym tchem". i autor stosuje chwyty bardzo tradycyjne, książka pachnie nader oryginalnie i świeżo. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Podsumowując, pozycję warto przeczytać, żeby mieć o niej własne, oryginalne zdanie.

Ewa Andrzejewska
Moderator DKK przy MBP w Żychlinie

SPOTKANIE ORGANIZACYJNE

W dniu 25 lutego 2009r. w Miejsko - Gminnej Bibliotece Publicznej im. M. Kownackiej w Żychlinie odbyło się pierwsze , organizacyjne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki.Podczas spotkania omówiono sprawy organizacyjne dotyczące DKK, obecnych było 9 osób, które złożyły deklarację uczestnictwa w klubie.

Zapoznano członków DKK z zasadami uczestnictwa, przybliżono jaki jest cel i działalność klubu. Uczestnicy spotkania przedstawili swoje zainteresowania czytelnicze.

Następne spotkanie odbędzie się 15 kwietnia 2009r., na którym rozmawiać będziemy o książce P.Suskinda Pachnidło.

Ewa Andrzejewska
Moderator DKK przy MBP w Żychlinie

Statystyki działalności

Wykaz zakupionych ksiażek

Jak założyć lub dołączyć?

KONTAKT

Kinga Siekierska

Koordynator wojewódzki DKK
Działu Metodyki Analiz i Szkoleń
WBP im. Marsz. J. Piłsudskiego w Łodzi

tel. 42 663 03 53

2011 WiMBP w Łodzi