Przygody Koszmarnego Karolka na marcowym spotkaniu DKK dla dzieci

Marcowe spotkanie DKK dla dzieci tym razem odbyło się po za biblioteką.
14 marca 2023 r. moderator – Pani Elżbieta Jędrczak gościła w Publicznym Przedszkolu nr 1 w Pajęcznie w grupie 6 latków a 17 marca odwiedziła grupę 5-6 oraz grupę 6 latków w Publicznym Przedszkolu nr 2 w Pajęcznie.
Na spotkaniach czytane były opowiadania Franceski Simon o Koszmarnym Karolku "Koszmarny Karolek zjada jarzynkę" oraz "Koszmarny Karolek i dobre maniery".
Poznaliśmy postać niesfornego chłopca Karolka, który swoim zachowaniem denerwuje osoby ze swojego otoczenia. Najczęściej brata, rodziców, nauczycieli i kolegów. Jego psoty należy traktować jednak z przymrużeniem oka.
Dzieci jak zwykle bardzo aktywnie uczestniczyły w całym wydarzeniu.