Relacja ze spotkania styczniowego "Dziewczyna z drużyny" Miranda Kenneally

10 stycznia 2017 roku w Filii nr 3 zorganizowano spotkanie Klubowiczów Dyskusyjnego Klubu Książki. W dyskusji udział wzięły 3 osoby. Omawialiśmy książkę pt.: „Dziewczyna z drużyny” Mirandy Kenneally. Jest to powieść opowiadająca o młodzieńczych marzeniach. Główną bohaterką książki jest Jordan Woods. Dziewczyna nie myśli o miłości, dla niej istnieje tylko futbol. Do czasu gdy w szkole pojawia się nowy uczeń- Tyler Green. Chłopak gra lepiej w futbol i przyprawia Jordan o szybkie bicie serca. Bohaterka obawia się, że chłopak odbierze jej funkcję kapitana drużyny oraz złamie serce. Klubowiczom spodobała się powieść Mirandy Kenneally. Zgodnie stwierdzili, że napisana została prostym, młodzieżowym językiem.