Relacja ze spotkania marcowego "Panna Foch" Barbara Kosmowska

Wtorkowe spotkanie DKK (22.03.2016) zorganizowano w Filii nr 3. Dyskutowaliśmy na temat powieści obyczajowej Barbary Kosmowskiej pt.: „Panna Foch”. W spotkaniu uczestniczyły 4 os. Książka przedstawia zwyczajne życie dziewczyny o imieniu Pola. Opowiada o zmianach, które są w życiu nieuniknione, o tym, że z każdej sytuacji można znaleźć wyjście. W wyniku przeprowadzki bohaterka jest załamana: nową szkołą, obcymi warunkami i nowymi znajomymi. Lekka powieść Barbary Kosmowskiej podobała się naszym Klubowiczom. Szczególna uwagę zwrócili na fantastyczne pełne dowcipu dialogi. Następne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki odbędzie się 26 kwietnia 2016 roku. Rozmawiać będziemy o życiowych problemach nastolatków i niełatwych dylematach ich pierwszych młodzieńczych miłości . Zapraszamy na dyskusję powieści Edwarda Zymana "Gdy krzywe jest proste"