Zastrzyk pozytywnej energii - spotkanie z Jerzym Kostowskim

W dniu 15 listopada 2016 r. z inicjatywy DKK przy Bibliotece Publicznej Gminy Witonia i we współpracy z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej gościliśmy Pana Jerzego Kostowskiego, autora książki "Przywilej wyboru". Tym razem było to spotkanie integrujące pokolenia w Klubie Samopomocy "Stara Szkoła".

Uczestnicy spotkania mieli okazję dowiedzieć się jak pozytywnie wpływać na najbliższych, kiedy podejmować ważne w życiu decyzje, nie przejmować się sprawami, na które nie mamy wpływu oraz mieć pozytywne nastawienie do zmian w każdym okresie naszego życia. O tych i wielu innych zagadnieniach autor opowiedział w niezwykle ciekawy (czasami humorystyczny) i wyczerpujący sposób.

Spotkanie przebiegało w miłej atmosferze, a półtorej godziny, które poświęcił nam gość spotkania, minęło bardzo szybko.

Pan Jerzy Kostowski - to człowiek ogromnej kultury i uroku osobistego, ciepła i niezwykle optymistycznego podejścia do życia, a spotkanie z nim to ogromny zastrzyk pozytywnej energii.