Wyszukiwanie:

Logowanie:

Realizatorzy:

Ksawerowskie Kino Retro

Dyskusyjny Klub Książki z zasady zajmuje się książkami. Ale tym razem na kwietniowe spotkanie moderatorki zaplanowały trochę inną formę kultury, chociaż bardzo pokrewną, bo przecież najlepsze filmy powstają npdst. książek. Nasi klubowicze tym razem przenieśli się do Kina Retro, mieli okazję obejrzeć film Jana Kidawy – Błońskiego „Gwiazdy”.

…Posiadający polsko-niemieckie korzenie Jan Banaś (Mateusz Kościukiewicz) dorasta na Śląsku. Od dzieciństwa jego największą pasją jest piłka, a największym rywalem... oddany kumpel Ginter (Sebastian Fabijański). Z czasem rywalizacja przyjaciół przenosi się z podwórka na stadiony śląskich klubów – Polonii Bytom i Górnika Zabrze. A to nie koniec ich zmagań. Prawdziwe emocje zaczynają się, gdy w życiu gwiazd sportu pojawi się piękna Marlena (Karolina Szymczak)…..< źródło :Filmweb>

Piękna historia o miłości z piłką nożną w tle bardzo spodobała się naszym czytelnikom, a nowa forma spędzenia czasu z DKK przypadła klubowiczom do gustu i na pewno na stałe wpisze się w działania Ksawerowskiego Klubu.

Statystyki działalności

Wykaz zakupionych ksiażek

Jak założyć lub dołączyć?

KONTAKT

Kinga Siekierska

Koordynator wojewódzki DKK
Działu Metodyki Analiz i Szkoleń
WBP im. Marsz. J. Piłsudskiego w Łodzi

tel. 42 663 03 53

2011 WiMBP w Łodzi