Tragedie rodzinne w Ksawerowie

Podła pogoda nie przeszkodziła naszym Klubowiczom na dotarcie na comiesięczne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki, a do tego data wypadała też niezwykła: 29 lutego.                                                                           Okazało się, że jedna z naszych członkiń obchodzi urodziny i imieniny i zrobiło się nam tak wyjątkowo i uroczyście. Oczywiście towarzyszył nam aromat pysznej kawy i imieninowo- urodzinowe ciasto. Nasze spotkanie minęło nam na dyskusji o powieści  Joanny Lustyk  „Nad rzeką niepamięci”                                                       Pozycja wszystkim ogromnie się podobała, okazało się ,że to bardzo poruszająca pełna fantastycznych zwrotów akcji, wielowątkowa historia Polaków zamieszkujących kresy Polski .
Książka tak niezwykła, że wszyscy zgodnie stwierdzili, że na długo pozostanie w naszej pamięci.

Za miesiąc,21.03 o godz.18 będziemy omawiać powieść  obyczajową „Alibi na szczęście”

Zapraszamy!