Dyktando DKK w Naramicach

Dyktando Dyskusyjnego Klubu Książki

W piątkowy poranek  30 listopada br. Uczestniczki  DKK   Publiczno-Szkolnej Biblioteki w Naramicach   włączając  się w akcję  wojewódzką – pisały  IV  DYKTANDO  DKK.   W  tym roku  treść  dotyczyła powieści  Marii Dąbrowskiej  „Noce  i  dnie  „  Tytuł  dyktanda  –  „Ulubiona  książka  pani  Marii”

Tekst dyktanda  nie był łatwy, tym bardziej, że pisały go uczennice z klasy IV i VII, ale za to bardzo interesujący.

Pomyłki  i  błędy  się zdarzały, ale warto było pisać- (tak oceniły uczestniczki).  Po   napisaniu omówiłyśmy trudne wyrazy oraz wyjaśniłyśmy zasady pisowni. Spotkanie  upłynęło  w bardzo miłej  i  wesołej   atmosferze. Na kolejnym świątecznym spotkaniu zostaną wręczone dyplomy i upominki.