XVII spotkanie DKK w Naramicach

XVII spotkanie klubowiczów odbyło się 27 listopada 2014r. Grupa licząca 11 osób spotkała się by omówić przeczytaną książkę Kelly McKain pt. „Magiczna przemiana”

Książka jest ciekawa a jednocześnie humorystyczna. Opowiada o życiu  nastolatki Lucy Jessiki Hartley, trzynastoletniej dziewczyny. Jej rodzice się rozstali i sama boryka się z różnymi swoimi perypetiami. Stad narodził się pomysł pisania pamiętnika. Bohaterka chce być projektantką mody, ale przytrafiają się jej przykre przeżycia. Magicznej przemianie podda się dziewczyna ze szkoły Lucy, która na razie wygląda nie za bardzo przebojowo. Nastoletnia Lucy chce zmienić nie do poznania wygląd koleżanki.
Czy jej się uda, zachęcam do przeczytania interesującej lektury.

Polecam dziewczynkom od 9-13 lat. Myślę, że zachwyci je i sięgną po dalsze losy Lucy i jej przyjaciółek. Książkę czyta się szybko, są ilustracje, duża czcionka i prosty język.