13 spotkanie DKK PSz bibliotece w Naramicach

26 lutego 2014r. w bibliotece szkolnej klubowicze DKK spotkali się już trzynasty raz.   Ożywiona dyskusja dotyczyła książki Liliany Fabisińskiej pt. „Amor z ulicy Rozkosznej”. Wzięło w niej udział 9 osób.

Amor Korzonek mieszka z rodzicami - parą roztargnionych naukowców - w maleńkim mieszkaniu w bloku na warszawskim osiedlu. Kiedy nadarza im się okazja przeprowadzki do domu poza miastem, rodzina Korzonków nie waha się ani chwili. Nagle jednak zaczynają się mnożyć dziwne wydarzenia: złodzieje kradną stary fortepian po prababci, tani domek okazuje się luksusową rezydencją, podobno nawiedzoną przez duchy, wreszcie Amor słyszy tajemniczy głos, mówiący, że stoi przed nim bardzo niezwykłe zadanie. Na szczęście Amorowi we wszystkich przygodach pomagają bardzo sprytna jedenastoletnia Kunegunda, jego najlepszy przyjaciel, Jacek, a także wujek Władek - policjant.
Amor z ulicy Rozkosznej to współczesna bajka pełna humoru, tajemnic i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Powieść przygodowa dla młodszych nastolatków, pokazująca, jak ważna jest odwaga, wyobraźnia, samodzielność, a przede wszystkim przyjaźń.

Kolejne spotkanie zaplanowane jest na 24 marca w poniedziałek o godz. 13,30.

Sympatyków książki serdecznie zapraszamy!

13 spotkanie  przy PSP w Naramicach