Wyszukiwanie:

Logowanie:

Realizatorzy:

"Potęga kobiety" - spotkanie DKK Strzelce Wielkie

„Potęga kobiety”

Relacja ze spotkania DKK przy GBP w Strzelcach Wielkich.

Daniela Duchowska

                                                                          

                                                                Dnia  31.03. 2017 r.  panie  z  DKK  dyskutowały o przeczytanej książce „Potęga kobiety” Barbary  Taylor Bradford. Przybyło 10 osób.

Piękna wdowa Stephanie , kierująca amerykańską filią wielkiej spółki jubilerskiej , przekonuje się pewnego dnia , ze majątek i wysoka pozycja społeczna nie stanowią wystarczającej ochrony przed niespodziewanym ciosem losu. Walcząc o zdrowie i szczęście ukochanej córki bohaterka zmuszona jest powrócić do wydarzeń z przeszłości , o których chciała na zawsze zapomnieć. Miłość macierzyńska i umiejętność wybaczania dawnych krzywd dają jej potęgę niezbędną w chwili najtrudniejszej życiowej próby. W tej powieści piękna wdowa , właścicielka wielkiej firmy jubilerskiej przekonuje się w niezwykle dramatycznych okolicznościach , co jest naprawdę ważne. Z ogromną konsekwencją walczy o życie swojej córki , doświadczając przez macierzyństwo potęgi kobiety.

„Potęga kobiety”  -to poruszająca opowieść o kobiecie sukcesu , której matczyna miłość oraz zdolność wybaczania dawnych krzywd stały się źródłem siły potrzebnej do przetrwania najcięższej życiowej próby.

Następne spotkanie DKK  28.04.2017 r. omawiana książka to „Rewers” Andrzeja Barta

 

Statystyki działalności

Wykaz zakupionych ksiażek

Jak założyć lub dołączyć?

KONTAKT

Kinga Siekierska

Koordynator wojewódzki DKK
Działu Metodyki Analiz i Szkoleń
WBP im. Marsz. J. Piłsudskiego w Łodzi

tel. 42 663 03 53

2011 WiMBP w Łodzi