Wyszukiwanie:

Logowanie:

Realizatorzy:

A Ja żem jej powiedziała...

13 grudnia w szadkowskiej bibliotece odbyło się ostatnie w 2018 roku spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki. W dyskusji nad książką Katarzyny Nosowskiej „A Ja żem jej powiedziała ..." wzięło udział 6 osób.

W „A Ja żem jej powiedziała…” Nosowska w bardzo trafny sposób opisuje kompleksy i słabości: Kompleks jest jak chip umieszczony głęboko pod skórą. Bezustannie emituje sygnał, dzięki któremu prawda i słabość dają się bezbłędnie wytropić.

Z dużym poczuciem humoru wypowiada się na temat walki ze swoją „puszystością”, związków, mody oraz  świata celebrytów: Jeśli nie chcesz wypaść z obiegu, pamiętaj- publicznie nie możesz mieć na sobie dwa razy tej samej sukienki, twa… twarzy.

Klubowicze uznali, że książkę można również potraktować jako zbiór dobrych rad z przymrużeniem oka:  Jeśli dajesz się poderwać w klubie po browarze, to nie zakładaj, że chłopak ma za paskiem u spodni gałęzie do wicia z tobą gniazda rodzinnego.

Zdaniem uczestników spotkania felietony Kasi Nosowskiej są warte przeczytania i polecenia innym osobom. Bardzo fajna lektura na długie, zimowe wieczory.

Jeśli chcesz wszystkich nabrać, że jesteś naprawdę wyjątkowa, zrób sobie fotkę z ambitną książką, powiedz, że słuchasz tylko jazzu, a na wystawach sztuki współczesnej mów mhm…” – z miną znawcy.

Statystyki działalności

Wykaz zakupionych ksiażek

Jak założyć lub dołączyć?

KONTAKT

Kinga Siekierska

Koordynator wojewódzki DKK
Działu Metodyki Analiz i Szkoleń
WBP im. Marsz. J. Piłsudskiego w Łodzi

tel. 42 663 03 53

2011 WiMBP w Łodzi