Stephenie Meyer "Zmierzch"

20 stycznia 2010 r. odbyło się spotkanie klubowiczów. Pierwsze w tym roku. Wzięło w nim udział 8 osób. Tematem dyskusji był pierwszy tom bardzo popularnej nie tylko w Polsce ale i na świecie sagi „Zmierzch”. Główna bohaterka, Isabella Swan przeprowadza się do swojego ojca, ze słonecznego Pheonix. Akcja książki rozgrywa się w zachmurzonym Forks. W nowej szkole poznaje tajemniczego chłopaka, który okazuje się być wampirem. Przez odmienność Edwarda, Bella staje się uczestniczką wielu niebezpiecznych przygód. „Zmierzch” czyta się łatwo, szybko i z zaciekawieniem co dalej się wydarzy. Bardzo wciągająca książka. Klubowicze zachwyceni pierwszym tomem sagi autorstwa Stephenie Meyer postanowili na następnym spotkaniach omówić pozostałe części powieści.

Anna Lesner
Moderator DKK przy MiGBP w Szadku