Spotkania autorskie z Marcinem Pałaszem

Dyskusyjne Kluby Książki województwa łódzkiego zapraszają na spotkania autorskie z Marcinem Pałaszem

Urodzony  w 1971 r. Autor książek i słuchowisk dla dzieci. Mieszka i pracuje we Wrocławiu. Członek Polskiej Sekcji IBBY.
Nominowany do nagrody w konkursie Książka Roku 2004 Polskiej Sekcji IBBY za książkę "Straszyć nie jest łatwo". Laureat wyróżnienia w konkursie na literacką nagrodę im. Kornela Makuszyńskiego w roku 2007 za książkę "Wakacje w wielkim mieście". W 2008 r. otrzymał nominację do nagrody literackiej im. Kornela Makuszyńskiego za książkę "Licencja na zakochanie". Książka "Wszystko zaczyna się od marzeń" została wyróżniona w Ogólnopolskim Konkursie Literackim im. Kornela Makuszyńskiego w 2009 r. (źródło)

Spotkania odbędą  się 19 kwietnia 2013 roku w:

• Miejskiej Bibliotece Publicznej w Konstantynowie Łódzkim, Plac Kościuszki 10, o godzinie 9.00
  • Miejskiej Bibliotece Publicznej w Pabianicach FB nr 2, ul. Łaska 46/48,  o godzinie 11.00