Spotkanie autorskie z Martą Fox

Dnia 20 kwietnia o godz. 9.30 br w Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży w Filii nr 5 w Pabianicach  odbyło się spotkanie z powieściopisarką, poetką i eseistką Martą Fox.

Na spotkanie licznie przybyli uczniowie z Gimnazjum w Ksawerowie, z Gimnazjum nr 2 w Pabianicach oraz z SP1 w Pabianicach. Młodzież była dobrze przygotowana do dyskusji o książkach popularnej i dobrze im znanej ze swojej twórczości autorki. Zadawano mnóstwo pytań, na które pisarka obszernie i wyczerpująco odpowiadała. Dyskusja była bardzo ożywiona, Marta Fox to osoba otwarta, obdarzona dużym poczuciem humoru, znająca dobrze problemy współczesnej młodzieży. W trakcie spotkania czytała fragmenty swoich książek i sporo opowiadała o życiu prywatnym, co bardzo podobało się wszystkim zaproszonym. W ten sposób dowiedzieli się o wiele więcej o jakże lubianej autorce. Trzeba przyznać, że spotkanie należało do bardzo udanych.

Katarzyna Kwiatkowska
Moderator DKK przy MBP w Pabianicach FB nr 5