Spotkanie autorskie z Krzysztofem Petkiem

Tak jak w przypadku Grzegorza Kasdepke było to już drugie spotkanie z Krzysztofem Petkiem w naszej bibliotece. Pierwsze miało miejsce w 2002 roku, kiedy książki Petka nie były jeszcze tak znane naszym czytelnikom. Obecnie posiadamy większość tytułów autora i cieszą się one dużym powodzeniem wśród młodzieży. Do udziału w spotkaniu zaprosiliśmy gimnazjalistów. Przybyło 76 osób. Pisarz przyjechał bardzo dobrze przygotowany do dyskusji z uczestnikami, zaopatrzony nie tylko w książki ale również akcesoria survivalowe oraz slajdy i filmy z wypraw. Udało mu sie bardzo zainteresować młodzież swoją charyzmą i osobowością. Jest to niezwykły człowiek co do czego nie mają wątpliwości zarówno dzieci, nauczyciele oraz bibliotekarze. Postanowiliśmy zaprosić Krzysztofa Petka kolejny raz w 2009 roku jeśli tylko on znajdzie dla nas czas. Ze wstępnych ustaleń wynika że będzie to możliwe, choć nie znamy jeszcze konkretnej daty. Pragnę jeszcze dodać, że podobnie jak Grzegorz Kasdepke potrafi on ożywić każde spotkanie z naszymi czytelnikami co powoduje, że młodzież prosi nas o zorganizowanie podobnych imprez. Uczestnicy spotkania chętnie kupowali książki pisarza i fotografowali się z nim.

Zobacz zdjęcia ze spotkania:
  • 1 (4)
  • 1 (5)