Spotkanie z Izabellą Klebańską w Pajęcznie

10 kwietnia 2018 r. Biblioteka Publiczna Gminy i Miasta Pajęczno - Oddział dla dzieci gościła panią Izabellę Klebańską - autorkę książek dla dzieci, scenariuszy programów telewizyjnych i radiowych oraz bajek i piosenek dla najmłodszych. Pisarka w ciekawy i zabawny sposób popularyzuje  muzykę wśród dzieci.
Pani Izabella przyjechała do nas w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki, którego członkami są 6-cio latki z Publicznego Przedszkola nr 2 w Pajęcznie. Na spotkanie przybyło aż 49 przedszkolaków ze swoimi wychowawcami.
Całe wydarzenie było niezwykłe,  pani Izabella opowiadała o swoich książkach, rysowała nuty na tablicy oraz grała  na skrzypcach. Dzieci dobrze się bawiły. Śpiewały, tańczyły i pięknie odpowiadały na pytania.
Na zakończenie wszyscy uczestnicy spotkania zatańczyli wspólnie taniec braure.
Można było zrobić sobie zdjęcie z pisarką i otrzymać jej autograf.