Spotkani DKK Filia nr 1 MBP Piotrków Trybunalski

W dniu 12.02.2024 odbyło się spotkanie Klubu DKK w który udział wzięło 9 osób. Omawiana książka M.Mellera " Nietoperz i suszone cytryny" to zbiór esejów o różnej tematyce - Teksty pochodzące z lat 2016–2019 wzbogacone  zostały barwnymi anegdotami o świecie mediów.  A także opowieściami o miłości, polityce i straconych szansach.  O ukochanych  Mazurach i piłce nożnej, dzieciach i ojcach. Dyskusja bogata w odwoływanie się do cytatów i fragmentów książki. Pochwała autora iż jest obiektywny oraz odważy w wypowiedziach zawierających ironię jednak posiadających humor, sarkazm. Zauważono iż zawiera tez dużo obserwacji społecznych, kulturowych i politycznych. A to wszyst6ko okraszone jest  anegdotami. Książka bardzo się podobała uczestnikom dyskusji, pozwoliła im otworzyć się na szersze pole spostrzeżeń i wniosków jakie można wyciągnąć z analizy danej sytuacji i zachowań społeczeństwa i jednostek.