Spotkanie autorskie z Grażyną Jeromin-Gałuszką DKK Trębaczew

6 października 2015 r. w świetlicy obok naszej Filii Bibliotecznej w Trębaczewie odbyło się spotkanie autorskie z Panią Grażyną Jeromin- Gałuszką, autorką poczytnych powieści: „Złote Nietoperze”, „Magnolia”, „Długie lato w Magnolii”, „Gdybyś mnie kochała”.
Pani Grażyna Jeromin- Gałuszka urodziła się i mieszka w Sosnowicy, niewielkiej wsi koło Radomia, gdzie w otoczeniu rodziny pisze, a dla relaksu zajmuje się niewielkim gospodarstwem. Absolwentka bibliotekoznawstwa na Uniwersytecie Warszawskim oraz scenariopisarstwa w PWSFTviT w Łodzi. Poza pisaniem zajmowała się pracą w księgarni.
Podczas spotkania autorka opowiadała o swojej pracy twórczej, jak nowe wątki czerpie z życia, z podróży oraz z przypadkowych spotkań. Na początku najważniejsze jest miejsce, wokół którego buduje wątek swojej powieści. Podczas swobodnej rozmowy nie zabrakło również ciekawych pytań oraz wyczerpujących odpowiedzi autorki na temat poruszanych wątków i głównych bohaterów. Spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze, po którym autorka podpisywała swoje książki, robiła sobie pamiątkowe fotografie oraz rozmawiała z Klubowiczkami i uczestnikami spotkania. Serdecznie pozdrawiamy i dziękujemy Pani Grażynie za miłe spotkanie.