Wyszukiwanie:

Logowanie:

Realizatorzy:

Poniżej znajdują się artykuły opisujące jak korzystać z serwisu. W przypadku problemów w korzystaniu ze strony proszę o informację pod adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Kolejne instrukcje pojawią się wkrótce...

Dodawanie relacji ze spotkań klubów oraz spotkań autorskich

Artykuł zawiera informacje dotyczące tworzenia i edytowania nowych relacji.  Poniżej przedstawiono krok po kroku jak poprawnie należy dodać nową relację oraz jak edytować zapisane już artykuły.

Jak tworzyć galerie?

Poniższa instrukcja opisuje w jaki sposób możemy dodać galerię zdjęć do artykułu. Na początku przedstawiono jak przygotować zdjęcia przed wysłaniem, następnie krok po kroku opisano jak poprawnie dodać zdjęcia korzystając z panelu na stronie www, a także opisane wszystkie elementy komponentu galerii (dla moderatorów dociekliwych :)).

Jak korzystać z wypożyczalni DKK?

Wypożyczalnia DKK pozwala moderatorom klubów zamawiać książki, które zostaną omówione na spotkaniu z klubowiczami. Poniższa instrukcja omawia krok po kroku jak można zamówić książki, opisuje jak taka wirtualna wypożyczalnia działa, jak sprawdzić stan zamówienia.

Statystyki działalności

Wykaz zakupionych ksiażek

Jak założyć lub dołączyć?

KONTAKT

Kinga Siekierska

Koordynator wojewódzki DKK
Działu Metodyki Analiz i Szkoleń
WBP im. Marsz. J. Piłsudskiego w Łodzi

tel. 42 663 03 53

2011 WiMBP w Łodzi