Spotkanie autorskie z Renatą Piątkowską

Dnia 12 września 2016r w Filii nr 9 odbyło się spotkanie autorskie z panią Renatą Piątkowską. W spotkaniu brały udział dzieci z klasy drugiej Szkoły Podstawowej nr149 oraz uczniowie klasy drugiej Szkoły Podstawowej nr193.

Dużą niespodzianką dla wszystkich było pojawienie się drugiego gościa, a mianowicie pani Malwiny Kożurno, która jest lektorem.

Podczas spotkania pani Renata Piątkowska opowiadała o bohaterach swoich książek, a pani Malwina czytała fragmenty tych książek. Dzieci były zachwycone. Słuchały z ogromnym zainteresowaniem. Obie panie szybko nawiązały dobry kontakt z uczestnikami spotkania. Pojawiało się mnóstwo pytań dotyczących zainteresowań i pracy naszych gości. Zarówno pani Renata jak i pani Malwina bardzo chętnie odpowiadały na wszystkie pytania.

Po zakończeniu spotkania można było kupić książki autorstwa Naszego Gościa i otrzymać autograf z dedykacją.