Spotkanie z Agnieszką Frączek

W poniedziałek 16 kwietnia 2012, odbyło się spotkanie z autorką wierszy dla dzieci, Panią Agnieszka Frączek. Pisarka jest wykładowcą językoznawstwa na Uniwersytecie Warszawskim. Od kiedy została Mamą, rozpoczęła swoją przygodę z pisaniem wierszy dla dzieci. Udało się Jej wydać do tej pory ponad 100 książek!!!

W spotkaniu uczestniczyli klubowicze DKK oraz  dzieci ze szkół podstawowych nr 149 i nr 189.

Spotkanie przebiegło w atmosferze radości i śmiechu. Pani Agnieszka, przez zabawę ukazała kilka najpopularniejszych błędów językowych, jakie są popełniane w języku polskim.

Czas spędzony w bibliotece biegł zdecydowanie za szybko, a spotkanie wydawało się za krótkie.

Pani Agnieszka musiała jechać na kolejne spotkanie, ale mam nadzieję, że wkrótce się zobaczymy.