„Słowa, które niosą uśmiech” – spotkanie autorskie z Marcinem Pałaszem w Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży w Konstantynowie Łódzkim.

Dzień 19.04.2013r. był dla Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży w naszym mieście dniem wyjątkowym. Właśnie w tym dniu gościliśmy Pana Marcina Pałasza, autora humorystycznych książek dla dzieci i młodzieży oraz naszych czytelników ze Szkoły Podstawowej Nr 1 i 5. Było to „spotkanie z uśmiechem”. Pan Marcin opowieściami o swoim życiu, przygodach i książkach rozbawił nas od pierwszych chwil spotkania.

Poczucie humoru naszego gościa szybko udzieliło się wszystkim i pozostało z nami do końca.  Opowieści  pisarza i rozmowy z nim, często przerywały spontaniczne wybuchy śmiechu. Wkrótce też, wszystkie książki, które Pan Marcin przywiózł ze sobą na spotkanie znalazły swoich właścicieli, a na te biblioteczne powstała lista zamówień. Oczywiście, każdy otrzymał autograf pisarza z osobistą dedykacją. Dzieci pamiętały również o upominkach dla naszego gościa.

Pamiątkowe zdjęcie zakończyło to bardzo udane spotkanie z Panem Marcinem Pałaszem  – „pisarzem z uśmiechem”.

Spotkanie zostało zorganizowane w ramach projektu Dyskusyjne Kluby Książki , w którym uczestniczy nasz biblioteka.