Wyszukiwanie:

Logowanie:

Realizatorzy:

Spotkanie z Marią Czubaszek w Filii nr 8 MBP Łódź-Górna

Niewtajemniczonego przechodnia wprawiłaby w zdumienie mnogość ludzi podążających do biblioteki w tak upalne, majowe popołudnie. Przyczyną tej niecodziennej sytuacji był fakt zawitania do biblioteki znanej felietonistki, pisarki, dziennikarki i autorki satyrycznej - Marii Czubaszek. To nam czyli Filii nr 8 przypadł zaszczyt goszczenia tej popularnej osoby, choć spotkanie to było "prezentem" dla dwóch Dyskusyjnych Klubów Książki działających w Filii nr 8 i Filii nr 10. 

Gromkimi brawami powitano z niecierpliwością wypatrywanego gościa i zaczęło się... czarowanie publiczności swoimi opowieściami. Jak z rękawa sypały się anegdoty. 

Poczuciem humoru i pogodą ducha Maria Czubaszek podbiła serca uczestników spotkania. Z właściwą sobie swadą odpowiadała na zadawane pytania. Wszyscy bawili się świetnie i tylko żal, że tak krótko. Nie powiodły się próby przetrzymania gościa bo już następna biblioteka w Pabianicach oczekiwała pani Marii.

PS. Informacja, że pani Maria Czubaszek jedzie na spotkanie do pobliskich Pabianic była ściśle tajna bo bez  wątpienia znalazłaby się grupa fanów, która ruszyłaby w ślad za nią aby przedłużyć miłe spotkanie. 

Statystyki działalności

Wykaz zakupionych ksiażek

Jak założyć lub dołączyć?

KONTAKT

Kinga Siekierska

Koordynator wojewódzki DKK
Działu Metodyki Analiz i Szkoleń
WBP im. Marsz. J. Piłsudskiego w Łodzi

tel. 42 663 03 53

2011 WiMBP w Łodzi