Wyszukiwanie:

Logowanie:

Realizatorzy:

Spotkanie autorskie z Krystyną Sienkiewicz

W dniu 7 października 2009 r., w Gminnym Domu Kultury w Burzeninie odbyło się spotkanie ze znaną i lubianą aktorką filmową, komediową i kabaretową Krystyną Sienkiewicz. „Wielka”, choć drobna w swojej postaci, pełna pokory i dystansu do siebie i świata artystka, zachwyciła wszystkich niezwykłym poczuciem humoru i niebywałym temperamentem. W trakcie ponad godzinnego występu wygłosiła wiele humorystycznych monologów i zabawnych anegdot. Wszystko to ubarwiła kilkoma piosenkami m.in. „ Mexicana”, i „Chachary”, które odśpiewała razem z ponad czterdziestoosobową publicznością.

Pomiędzy monologi, piosenki i anegdoty, aktorka wplotła wiele informacji o swoim życiu, zainteresowaniach i opowieści o ukochanych czworonogach. Występ aktorki połączony był z promocją jej książek „Haftowane gałgani” i „...zgadnij z kim leżę”. Na zakończenie Pani Krystyna odpowiedziała na pytania publiczności i złożyła autografy na zakupionych książkach.

Wizyta tak wspaniałej artystki na długo pozostanie w pamięci uczestników spotkania. Spotkanie odbyło się w ramach projektu Dyskusyjne Kluby Książki, realizowanego przez Instytut Książki. Serdecznie dziękujemy koordynatorowi DKK na terenie woj. łódzkiego, pani Kindze Siekierskiej za umożliwienie nam tego spotkania, oraz pani Krystynie Sienkiewicz, za to, że zgodziła się do nas przyjechać.

Katarzyna Kozieł Opiekun DKK przy GBP w Burzeninie

Statystyki działalności

Wykaz zakupionych ksiażek

Jak założyć lub dołączyć?

KONTAKT

Kinga Siekierska

Koordynator wojewódzki DKK
Działu Metodyki Analiz i Szkoleń
WBP im. Marsz. J. Piłsudskiego w Łodzi

tel. 42 663 03 53

2011 WiMBP w Łodzi